(ΜΠΑΣΚΕΤ 10η ΑγΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΑΣΘ) ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ St.George 50-72

Πρωτάθλημα Γ2 Ανδρών 1ος Όμιλος Οργάνωση ΕΚΑΣΘ
Γήπεδο ΔΑΚ ΚΥΜΙΝΩΝ Ημ/νια 10/01/11 Ωρα 21.30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α'ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ Β' ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΗΣ

Με το δεξί μπήκαμε στο 2011 με δεύτερη εκτός έδρας σερί νίκη.Το ματς ήταν αμφίρροπο μέχρι το πρώτο ημίχρονο λίγο οι κουραμπιέδες λίγο τα μελομακάρονα δυσκόλεψαν την ροή του αγώνα αυτος που θα έτρεχε περισσότερο  θα έπαιρνε  και το ματς  και αυτή ήταν η ομάδα μας όπου στο δεύτερο ημίχρονο καθάρισε σχετικά εύκολα την μπουγάδα σειρά έχει τώρα το τοπικό ντέρμπι με τη Δόξα Πενταλόφου την ερχόμενη Δευτέρα στις 21.30 στο κλειστό γήπεδο Νεοχωρουδας.
Points St.Grg :Hatzikostis 21 Boufidis 15 Teliousis 12 Tsakiris 8 Spirides 8 Zlatis 6 Damaskos 2 Tolis 2
 PAOK Petretzis Nr_14 17p  Koutroutsios Nr_7 12p(1) Kottas Nr_6 9p
δεκ 16-17  13-18  11-18  10-19
*Το παιχνίδι διεξήχθη σε παγωμένο γήπεδο ο φωτεινός πίνακας δεν λειτουργούσε και έτσι η γραμματεία τα έκανε μαντάρα, σύμφωνα με το βίντεο του αγώνα το σκορ έληξε 51-74 και οχι 50-72, πάλι καλάθι του Σπυρίδη φάγανε..